Vaša čokoládová svadba

   Ak hľadáte originálny, chuťovo výnimočný produkt na Vašu svadbu alebo inú oslavu, vitajte na stránkach Forra čokolády ! 

Ponúkame Vám jedinečné ručne vyrábané pralinky, bez konzervantov, umelých príchutí, aróm, farbív a lacných tukov, ktoré v prvotriednej čokoláde nemajú čo robiť 

Exkluzívne forra pralinky majú náplne podľa našich vlastných receptúr. Ich nezameniteľná chuť je dosiahnutá okrem špeciálnych receptúr aj ich samotným varením, ktoré prebieha len niekoľko minút pred samotným plnením do pralinky.

Na slávnostny candy bar Vám okrem praliniek pripravíme naše chuťovo vyvážené truffle, chocpops, ovocie v čokoláde, čokoládové keksíky – cookies, čokoládové lízanky s lyofilizovaným ovocím alebo chutné dezerty s čokoládovo-smotanovo-tvarohovým alebo ricotovým základom či krehké čokoládové fugde.

Dezerty s čokoládovo-ricotovým základom 

                 Sezónne ovocie obliate v čokoláde                  ( len svadby Košice, Košice - okolie)

Aj takto môže vyzerať Váš candy bar - chocpops, pralinky, cookies, ovocie v čokoláde, truffle

 


Malá inšpirácia :)

 
 

Šikovná krabička vyrobená z ozdobného papiera na jednu alebo dve pralinky.
Vhodná ako darček pre hostí ku stolu, odmena pre svadobčanov po redovom tanci alebo aj ako samotná menovka.

Táto krabička je vhodná aj na jednu Tartaletku.

 

Obľúbené čokoládové lízanky ideálne ako odmena po redovom tanci. Je možné ich personalizovať kartičkou s poďakovaním, previazané stužkou podľa svadobnej výzdoby.a zabalené v priehľadnom celofánovom sáčku.

Lízanky môžu byť z horkej, mliečnej alebo bielej čokolády a sú ozdobené lyofilizovaným ovocím ( sušeným mrazom, bez cukru ).


Tartaletky
Forra s náplňami inšpirovanými Forra pralinkami ( 100% prírodné zloženie ) sú super doplnkom ku klasickým koláčom. Základ je tvorený z čokolády a ricotty / mascarpone.
Na objednávku môžu byť aj bezlaktózové.

Čo konkrétne z našej ponuky bude na Vašej svadbe, je len na Vás. 

Neváhajte si vyžiadať podrobnejšie informácie o cenách a produktoch. Na všetky Vaše otázky Vám do pár dní radi odpovieme prostredníctvom kontaktného formulára :)