8 Druhov, 8 zážitkov !

    Pri výbere a kombinovaní surovín dbáme predovšetkým na chuť a prvotriednosť. Keďže správne dochutenie je rovnako dôležité, ak nie dôležitejšie ako vhodná voľba čokolády, je potrebné nájsť si dodávateľa, ktorý vie dodržať vysokú kvalitu a konzistenciu v chuti. Vhodným kombinovaním ingrediencií s čokoládami prémiovej kvality vytvárame produkt, ktorý Vám neprinesie len "uhasenie smädu" po čokoláde. Prinesie Vám úsmev, radosť a celkový dojem sa zakorení vo Vašej pamäti – spôsobí zážitok. Sme veľmi radi, že sa pri našej tvorivej činnosti môžeme spoľahnúť aj na slovenských pestovateľov a vniesť tak kúsok krásnej slovenskej prírody na Forra čokolády.

            Čokolády z kakaových bôbov tých najslávnejších kakaovníkových plantáži v Peru či Dominikánskej republike, zaručujú nie len chuťový pôžitok, ale aj vysokú kvalitu spracovania ( certifikáty fair trade a bio ). 

            Čokoládové tabuľky sú ozdobené lyofilizovaným ovocím ( sušeným mrazom ), sušenými plodmi od slovenských pestovateľov ( habanero, tabasco, tekvicové semienka, levanduľa, rozmarín ), kvalitným, talianskym kandizovaným ovocím ( citrón, pomaranč ) doplnené o čierny čaj, kávu alebo k čokoláde sa hodiace koreniny ako klinček či kardamón.
Všetky ingrediencie sú vyberané so zreteľom na vysokú kvalitu, šetrnosť k životnému prostrediu a dôrazom na prirodzené spracovanie.

 

Nájdite si tú svoju, ktorá Vám spôsobí zážitok !70% Rozmarín, Tekvica ( 60g / 4,30€ )

            Zlepšite si náladu kvalitnou, čo do chuťového profilu „pestrofarenou“ čokoládou ( Peru ) a nechajte sa upokojiť chrumkaním tekvicových semienok za priaznivého pôsobenia históriou overeného rozmarínu.

46% Kardamón, Káva, Malina  ( 60g / 4,30€ )

   Káva s čokoládou si budú verne sekundovať vďaka rovnakému pôvodu v Dominikánskej republike a ponúknu spolu s indickým kardamónom a malinou nadnárodný chuťový zážitok.

Čokoláda, ktorej základ tvoria kakaové bôby z lokality Los Bejucos, Vám ponúkne úplne nový pohľad na mliečnu čokoládu. Kde mliečno-karamelové tóny sú veľmi vkusne vyvážené horkosťou dominikánskeho kakaa.


60% Banán, Klinček - bez cukru  ( 60g / 4,30€ )

   Tajomné spojenie tropických banánov s klinčekmi na horkej čokoláde bez cukru. Sladkosť zabezpečuje maltitol (vzniká pri alkoholovom kvasení) spolu s vyzretým lyofilizovaným banánom.

Ideálny spôsob ako „hriešnu“ chvíľku lepšie ospravedlniť.


81% Habanero, Kakaový bôb  ( 60g / 4,30€ )

   Spojenie vysokopercentnej, v chuti mohutnej kakaovej ( iba jemne kyslej ) BIO čokolády s ohnivým habanerom, Vám predstaví čistú chuť kakaa, ako ho poznajú len domorodí obyvatelia Amazonského pralesu. Vnímajte tu intenzitu chutí a vôní amazonského criolla.


 

43% Earl grey, Citrón  ( 60g / 4,30€ )

   V Anglicku si čierny čaj nevedia predstaviť inak ako s mliekom. Lahodná dávka čaju Earl grey zjemnená bielou čokoládou a sviežim citrónom.
Šálka čaju, ktorú nerozlejete. Nechajte sa niesť na citrónovo mliečnej vlne, kde kakaové tóny nahradí bergamot.

70% Levanduľa, Čierna ríbezľa  ( 60g / 4,30€ )

   Relaxačná sila levandule v spojení so širokou škálou vôni a typických chutí pre kakao pochádzajúce z Huallaga valley ( Peru ) a jemným ovocným tónom obsiahnutým v profile čokolády, doprajú každému maškrtníkovi aj počas náročného dňa chvíľku na zasnívanie sa. Až pokiaľ nás jemne vráti do reality čierna ríbezľa.


70% Tabasco, Pomaranč  ( 60g / 4,30€ )

   Kombinácia hrejivo pikantnej chute tabasca a sviežeho pomaranča s horkou 70 % čokoládou, prináša hravý súzvuk podčiarknutý šťavnatými ovocnými tónmi kakaa pochádzajúceho z Dominikánskej republiky a Peru. Excelentná horká čokoláda s certifikáciou Organic / BIO je skombinovaná s bio kandizovaným pomarančom a papričkami odrody tabasco, ktoré pochádzajú od nášho lokálneho pestovateľa.

39 % Ruža, Černica ( 60g / 4,30€ )