Pralinky priamo z prírody !

    Doprajte si výnimočný zážitok s Forra pralinkami, ktorých náplne sú vyrábané podľa vlastných receptúr a len pár minút pred plnením. Bez obsahu umelých farbív, konzervantov či aróm Vám v rôznych podobách odprezentujú silu a krásu samotnej prírody. 

    V náplniach sa nachádzajú prvotriedne, prírodné suroviny ako napríklad 100% pasty ( kokosová, lieskovo - oriešková, mandľová ), 100% prírodné silice ( mätová, levanduľová, ...) alebo lahodné likéry ( Cointreau, Amarula, ... ). 
    Pralinky sú ideálne ako darček pre najbližších či obchodných partnerov alebo vo väčšom množstve ( na váhu bez darčekového balenia ) sú výborným doplnkom na oslavy,  firemné eventy alebo svadobné candy bary. 


Darčekové balenie praliniek

Bonboniéra , 15ks

Bonboniéra, 20 ks

Balotínka, 15 - 17ks 


Prezrite si aktuálnu ponuku Forra praliniek :)
Navoliť si jednotlivé druhy praliniek je možné len pri odbere 1kg a viac. Darčekové balenia sa predávajú ako náhodný mix druhov ( po upozornení je možné niektoré druhy vynechať ) .

Pralinky sa predávajú na váhu ( 1kg = 55€ / cca 90-100ks v závislosti od druhov ). Darčekové balenia Bonboniéra 9,50€ ( orientačná cena, závisí od druhu praliniek a ich celkovej váhy ), Balotínka 9€  ( orientačná cena, závisí od druhu praliniek a ich celkovej váhy ).