Forra pralinky Exclusive

Forra Exclusive, Spheres (guličky) - 20 ks slovenské pralinky

Hneď po otvorení Vás zvedú svojimi ladnými krivkami a vášnivá cesta za ich spoznávaním sa môže začať. Necháte si omámiť aj Vaše zvyšné zmysly? Hmat, čuch, chuť a sluch keď zaznie to zvodné prasknutie pri každom zahryznutí.

 
 
Forra Exclusive, Floral & Spicy - 20 ks slovenské pralinky

India, Bulharsko, Madagaskar, Francúzsko,...

Kardamón, ruža, vanilka, levanduľa,...

Tento exkluzívny výber je pre pravých cestovateľov, ktorým niesú cudzie ani chute daných krajín. Doplňte si svoj geografický prehľad o svetové chute s ktorými sa stretnete len v daných destináciach a vo Forra bonbonierach.

Forra Exlusive, Sunday Style - 20 ks slovenské pralinky
Nedeľné stretnutie s rodinou, výborný obed od mamky či babky. Káva, čaj, možno víno a vynikajúce pralinky = Nedeľná Forra pohoda .
Vyvážený mix chutí, ktoré si jednoducho obľúbia všetci.
A keď dostanete chuť na dobrodružstvo, pri ďalšom stretnutí odporúčame siahnuť po odvážnejšich Forra pralinkových výberoch.
 
Chocoholic set / First aid - 45 ks slovenské pralinky

Tú sú slová zbytočné, tu treba hneď konať ! Nenormálny mix Forra praliniek v krásnom darčekovom balení.

Potrebujete super darček pre čokoholika? Práve ste ho našli !Forra Exclusive, Fruity (ovocné) - 20 ks AKTUÁLNE NEDOSTUPNÉ

Bonboniéra plná ovocných tónov.

Jahodu a malinu, ktoré sú pre nás Slovákov samozrejmosťou, premostíme pomarančom a čiernou ríbezľou až k charizmatickému bergamotu, čarovnej opuncii a sebavedomému yuzu. Biela chuťovka na záver? Dvojfázová pralinka plná maku a osviežujúcej limetky.